PDX MA 95 Magic Arm - ALP DİGİTAL
  • Text
PDX MA 95 Magic Arm
(0 Değerlendirme)
Marka
Stok Kodu
:   MA-95
Stok Durumu
:   Stokta Var
Kargo Ücreti
:   Ücretsiz Kargo

PDX MA 95 Magic Arm, esnek top kafaları ve 1/4 inç vidalar bağlantısıyla donatılmış, yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan üretilmiş bir montaj adaptörüdür, çeşitli ekipmanları kolayca monte etmek ve kullanım açısını serbestçe ayarlamak için idealdir.

Ürünün Fiyatını Sadece bayiler Görüntüleyebilir

PDX MA 95 Magic Arm

PDX MA 95 Magic Arm, sihirli kol uzatma braketi monitör montaj adaptörü olarak kullanıcıya sunuluyor. Alüminyum alaşım malzemeden üretilmiş olan bu ürün, çift esnek top kafa ve 1/4 inç vidalar bağlantısı ile donatılmıştır.

Her iki ucunda standart 1/4 inç vidalar bulunan PDX MA 95 Magic Arm, çoğu kamera kafesi ile uyumlu olup monitör, LED video ışığı gibi ekipmanları kolayca monte etmenizi sağlar. Çift dönebilir top kafaları, kullanıcılara kullanım açısını özgürce ayarlama imkanı tanırken yan kilitleme düğmesi kolay ve hızlı sıkma olanağı sağlar. CNC işleme ve yüzey ısıl işleminin ardından yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan üretilen braket, dayanıklı ve paslanmaya karşı dirençlidir. Ayrıca, kompakt tasarımı sayesinde taşıması kolay olan PDX MA 95 Magic Arm, açık vlog, canlı akış, video kaydı gibi çeşitli kullanım senaryolarına uygun bir çözümdür.

Teknik Özellikler

Renk: siyah + gri
Malzeme: alüminyum alaşım
Vida: 1/4 inç
Ürün boyutu: 9.5*2.2cm/ 3.7 * 0.9in
Ürün ağırlığı: 33g/ 1.2oz

Not: Sadece braket dahildir.

Kutu içeriği

1 Ad braket
1 Ad Mini anahtarı

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için bayi girişi yapılması zorunludur
BAYİ GİRİŞİ / YENİ BAYİLİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!